Podlahy Novák

Koberce

Pohodlí.

Nízká pořizovací cena.

Vysoká zatížitelnost.

Velký výběr designu.  

Provádíme dodávku a montáž kvalitních zátěžových i objektových koberců vpichovaných, smyčkových, střižených, vysokozátěžových…, kobercových čtverců. Koberce vnášejí do místnosti útulnost a příjemnou atmosféru, pomáhají Vám vyjádřit Váš osobní styl a navíc svou měkkostí hýčkají Vaše nohy. Na výběr máte z široké škály barev a druhů kobercových materiálů, z nichž každý se hodí pro jiný druh místnosti. Nabízíme koberce kusové pro komerční účely do kanceláří, luxusní koberce do hotelů, ale také koberce na míru pro Váš byt či dům.

Smyčkové koberce

Pro komerční využití.

Smyčkové koberce jsou Jeden z nejoblíbenějších produktů pro běžné komerční použití. Silná a odolná smyčka z modifikovaného polypropylenu v široké barevné škále moderních barev v jemném melíru, která se hodí do většiny interiérů. Všechny výrobky již jsou vyráběny s použitím nové technologie.

Výhody:
nižší emise těkavých organických sloučenin ( VOC),
nepřítomnost zápachu,
lepší nehořlavost,
větší elasticita koberce při pokládce,
kvalitnější ukotvení vlákna v primárním podkladu

Kobercové čtverce

Pro komerční využití.

KOBERCOVÉ ČTVERCE =  PRAKTICKÁ ALTERNATIVA K TRADIČNÍMU KOBERCI

Kvůli svým četným výhodám patří koberec neodmyslitelně mezi velmi oblíbené podlahové krytiny: vysoký komfort při chůzi a došlapu, pohodlnost, efektivní protihlukovost a design. Díky možnosti výběru z pestré nabídky barev, vzorů a struktur nabízí také velký prostor pro kreativitu. Kobercové dlaždice jsou velmi praktické a jednoduché na pokládku, což přináší řadu výhod.

Bytové koberce

Pro domácí využití.

Bytový koberec nejen promění vzhled celé místnosti, ale zároveň sníží hlučnost v interiéru včetně kročejového hluku, což ocení lidé bydlící pod vámi. Primárním důvodem pro koupi metrážového koberce do bytu je teplo od nohou, ale nejen kvůli tomu. Tady doporučujeme koberec na filcu. Koberec je především módní doplněk, který promění charakter místnosti.

Vpichované koberce

Nejčastěji z recyklovaných materiálů.

Vpichované koberce jsou většinou vyráběny z recyklovaného materiálu stejnou technologií jako všívané koberce. Oproti všívaným kobercům však mají nižší kvalitu. Vlákna jsou strojově vpichována do spodního slisovaného materiálu. Lícová strana je z kvalitnějšího materiálu, rubová strana je zatírána a tužena. Nejčastěji jsou vyráběny z přízí a recyklovaných materiálů.

Použití vpichových koberců je vhodné v prostorách s vysokým provozem, včetně zatížení kolečkovými židlemi. Jedná se především o administrativní prostory (kanceláře), prodejní prostory nebo školy. Tento typ koberců je možné využít také v bytových prostorách s předpokladem vyššího zatížení.

Výhody vpichovaných koberců:
dlouhá životnost,
snadná údržba,
nízká pořizovací cena

Napište nám

Pošlete nezávazný dotaz

Telefon

608 88 76 64

Pin It on Pinterest

Share This