Vinylové podlahy – v rolích

Lepené pásy v rolích. Vhodné pro novostavby i rekonstrukce.

\

Lepené pásy v rolích. Jejich skladbou vytváříte originální vzhed.

Vhodné pro podlahové vytápění díky složení materiálu a výšce 1,5 – 3 mm.

Snadná oprava bez nutnosti rozebírat podlahu od kraje jako u plovoucí podlahy.

Vytvořený zajímavý design potiskem v ploše. 

Vinylová krytina v pásech, je tradiční podlahová krytina s vysokou odolností a životností. Výborně se udržuje, je hygienická, tlumí kročejový hluk. Uplatnění najde jak v bytové, tak i v komerční výstavbě. Krytinu lze bez problémů pokládat také při podlahovém vytápění. V naší nabídce najdete krytiny v různých barvách, dezénech, šířkách i materiálovém provedení. Oblíbené jsou dezény imitující dlažbu, keramické podlahové krytiny, parkety nebo masivní dřevo.

Dodáváme a montujeme

Osvědčené značky

Unikátní patentovaná technologie, která umí vyrovnat drobné nerovnosti podkladu – GERFLOR FIBER TECHNOLOGY
Produktová řada PVC podlah Gerflor  byla navržena tak, aby byla maximálně odolná proti opotřebení a dala se použít zároveň v komerčních prostorách i v domácnostech. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy  až 41 a širokou nabídku luxusních dekorů. Naprosto unikátní technologie Fiber Glass textilní podložky umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Vysokou kvalitu podlah Gerflor podtrhuje 15 letá záruka, která se vztahuje na bytové prostory. Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu s antibakteriální ochranou Sanosol. Unikátní patentovaná technologie – textilní podložka GERFLOR – jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnávat drobné nerovnosti podkladu.

Vinyl  Duplex z kolekce A1 LONG LIFE Tex. Vinylová podlaha v dekorech dřeva, betonu i dlažby s celkovou tloušťkou 2,80 mm a nášlapnou vrstvou 0,35 mm. Embosovaný povrch vinylu s polyurethanovou úpravou není pórovitý a zaručuje uživatelům jednoduchou a snadnou údržbu. Spodní část vinylu Duplex je opatřena komfortním textilním (filcovým) podkladem. Vinyl Duplex je vhodný do obytných prostor a je dostupný celkem v 41 dekorech.

GREENLINE je bytové PVC s třídou zátěže 23, 31. Je specifické v tom, že na spodní straně je nalepena filcová vrstva, která po instalaci zakryje drobné nerovnosti povrchu, zvyšuje kročejový útlum a přináší větší komfort tepla. 

Výhody:
mechanické embosování vytváří dokonalou patinu na vzoru,
textilní podklad Luxatex,
vynikající izolační a tepelné vlastnosti,
cenově přijatelné řešení,
jednoduchá údržba,

Napište nám

Pošlete nezávazný dotaz

Telefon

608 88 76 64

Pin It on Pinterest

Share This